23 сентября 2017 г. 12:34

5 Про нелюбов, любов та надлишок любові

Ох і шикарна ця книга! Почнемо з того, що тема трикутника "мама -син-невістка" є однією з моїх улюблених. Аж надто багато моїх клієнів -дівчат приходять саме з проблемою "він - мамєнькин синок". Тому було цікаво почитати про погляд з різних сторонів фронту на цю ситуацію.
Є Лаура - забезпечена, красива, не дуже щаслива в сімейному житті жінка, що обожнює свого сина і бачить в ньому смисл свого життя. Є Черрі - молода, теж дуже красива інеймовірно амбіційна дівчина, в яку закохується син Лаури. І є Даніель - син Лаури і хлопець Черрі, насправді дуже хороший молодий чоловік, напевно персонаж якого мені було найбільш шкода.
Не буду розповідати сюжет, але він реально дуже динамічний, повний несподіваних сюжетних поворотів. Хто є зло - одержима сином мати чи одержима хлопцем дівчина? І хто ж з двох титанів переможе? Автор зуміла чудово передети емоції та і просто характерні особливості трьох ну дуже різних персонажів та ще й так, що від книги було неможливо відірватися.
Чудовий дебют, хороший переклад, раджу до прочитання, особливо молодим дівчаткам, які мріють про багатого принца, що витягне їх з грязі в князі і буде любити долго і счастліво.

Заінтригували) Приступаю!