18 августа 2017 г. 15:52

5 А які в тебе гріхи?

Події відбуваються в сучасному Київі. Головними героєми є людьські гріхи та люди. Гріхині перебувають в обліку молодих дівчат - спокушаючи людей, але завжди залишають їм вибір. Магнетиз, Лінь, Жадоба, Ревність, Ненаситність, Лють, Наркотична Насолода, Хтивість. Магнетиз познайомилася в пабі з Сашом, який за власним вибором з"явився в їхній квартирі . В даному творі авторка дуже вдало описала всі гріхи сучасності, також вона дала зрозуміти що кожен має право вибору: піддатися спокусі чи протистояти. Правда жахлива річ, особливо коли вона стосується людей. Люди жадібні, і їм завжди мало. Ліньтяї які скидують роботу на інших, і вже не в силах подолати прокрастинацію. Ревність це вічна трагедія всіх поколінь. Лють володіє всіма і кожним! Наркотики то смерть малими кроками де дороги назад немає. Прочитавши книгу треба чесно для себе відповісти: "А які з цих пороків мої?". Думаю відповідь вас вразить. І я думаю не кожен захоче в голос відповісти на це питання. Гріх це завжди вибір, і цей вибір за нами. І як правило ми йому піддаємося, тому що так легше, і так приємніше. А про розплату за гріхи ніхто не хоче думати, тому що так простіше. А коли приходить розплата то ми навіть не замислюємося за що саме. Кожен грішний і кожен несе розплату головне хотіти перебороти тягу до гріха а далі вже буде простіше!

Источник