28 июня 2017 г. 19:24

4 Історія вічного протистояння.

На початку ми зіштовхуємось із нашими героями так ніби не існували прірви між роками. Бачимо як Денні бореться із привидами минулого. Як і раніше старий друг Хеллоран знає відповіді на всі запитання і допомагає Дену порозумітися з його сяйвом.
Проте так буде не завжди… Дені познайомиться із сімейною спадщиною Торренсів – алкогольною залежністю. Задля приборкання духів з минулого він захоче забутися в компанії Jeka. І коли Ден потрапить на саме дно він зрозуміє, що нічим не кращий за свого родича.
Протистояння Денні полягає у його пристрасті до пияцтва. Знаючи цей шлях не з чуток він однаково йде дорогою яку добре знає з дитинства. А як інакше? Та все ж сумління постійно диктує свої настанови. Тож Ден вирішує почати життя з початку. І з рештою йому це вдається, Доктор Сон знаходить сенс існування завдяки маленькій Кадабрі.
Протистояння Абри у пошуку істини, межі між добром і помстою. Наділена могутнім сяйвом дівчина прагне розплати. Однак не варто недооцінювати суперника…
Протистояння Рози у відчутті обов’язку перед Правдивим вузлом та власними амбіціями. Хіба можна катувати дітей і при цьому не втратити здатність любити? Порядок, Кінг каже можна.
І на останок ми переконуємось, що Привид-Джек існує десь в околицях Оверлука і в протистоянні між добром і злом обирає свого малого.

картинка AnastasiaAlexandrova