18 апреля 2017 г. 15:29

4 Звільнити не можна виправити

Для людей, які працюють у великих колективах, ця книжка – чудовий порадник. І не лише щодо того, як поводитися із так званими «мудаками» на робочому місці. Насамперед – як самому не перетворитися на «гальмо прогресу» та не стати деструктивним елементом у своїй команді. Автор на практичних прикладах розповідає, наскільки вищою є продуктивність працівників у сприятливих та доброзичливих умовах, якщо порівнювати із атмосферою страху та тиску в інших, протилежних робочих обставинах. Також книжка допомагає зрозуміти, що іноді терпіння, яке ми проявляємо до співробітників, які поводяться зухвало та грубо, може дорого коштувати нам, адже через це сильно страждає наше психічне і навіть фізичне здоров’я. Тому якщо ми не можемо змінити нічого в кращу сторону на своєму робочому місці, то краще просто змінити роботу, аби не стати жертвою «мудаків», чи (що є ще гіршим) не підхопити від них цього «вірусу». Бо ж негативна поведінка є, як виявляється, заразною та доволі легко інфіковує весь колектив. Про все це і багато іншого написано дуже цікаво та невимушено. Гадаю, книжка буде корисною дуже багатьом людям, які працюють в «офісних джунглях» і які хочуть отримувати справжнє задоволення від своєї роботи.

картинка Plonochka