26 декабря 2016 г. 18:02

4 Все приховане рано чи пізно стає явним

Розповідь «Ґлорія Скот» цікава щонайменше тим, що показує нам, яким був Холмс на початку своєї кар'єри детектива. Навіть не так. Це оповідання розказує про ту справу, яка спонукала Шерлока обрати покликання всього свого життя.

Будучи молодиком, що вчиться у коледжі, унікальний тип його особистості скоріше заважав Холмсу, бо не дозволяв заводити друзів та тішитись простими речами. Та на щастя, шляхом курйозного випадку Холмс таки знаходить собі товариша. Навколо цього періоду життя Шерлока і розгорається вся історія. Річ у тім, що товариш Холмса мав батька, який став поводитись дуже дивно з тих пір, як до них влаштувався на роботу старий приятель. Розуміючи підозрілість всього, що відбувається, Холмс намагається щось з'ясувати, та, на жаль, у цій історії він був простим очевидцем і не встиг проявити себе на повну.

Проте сказати, що цей епізод з життя Холмса немає ніякого впливу на розвиток його навиків, значить збрехати. Хоч розповідь «Ґлорія Скот» не вражає оригінальністю, вона важлива. Хоча б тому, що значно збагачує наше уявлення про те, хто такий Холмс і що його до цього призвело.

Збрехати...
Перевод всё-таки нужен
Это же не пляшущие человечки!