24 октября 2016 г. 17:49

2 Книга , яку типу варто прочитати

Старий і море - це класика , еліта світової літератури , фігурант списків найкращих книжок.
Але , на мою думку книга є не цікавою , занадто наповненою символами, і надто затянутою.
Читав тричі , і тричі мені не сподобалося. Ну що може бути в тому , що старий тяне рибу 70% твору. Так , ніби показана боротьба між людиною і звіром і далі читайте в анотації до книги. Але це не робить книгу бажаною для читання .
Сюжет полягає в тому , що старенький дідусь живе дуже бідно , йому допомагає хлопчина , далі старий одного дня йде на рибалку (він працює рибалкою в порті) і через деякий час натрапляє на велику рибину , з якою бореться весь подальший сюжет , в кінці він припливає в порт , без рибини , зморений , але з скелетом великої здобичі .
Моя порада почитайте інші твори автора, вони набагато кращі. Цей твір має нобеля, але ситуація така сама як в Дікапріо , за кращі фільми не дали , а за середнячок - дали.
Моя оцінка з 10 - 4,5.

Перший раз я слухала аудіо книгу цього твору і вже тоді для себе знайшла багато цікавих цитат. Тому вирішила прочитати і ця книга мені дуже сподобалась. Хоча багатьом вона не подобається, саме за те, що ти описав. Але буває так що читаєш і не йде, не подобається, а через кілька років все сприймаєш зовсім по іншому.