GraceMime

7 марта 2016 г. 20:03

Хороша дівчинка і поганий хлопець, а ще перше кохання. Просто невичерпна тема. А ще дуже часто передбачувана. Так вийшло і з цією книгою. Але мені подобаються такі історії. Підозрюю, що найніжніше вміють кохати рокери і хулігани, й страждати сильніше від розлуки, ніж решта, теж.
Але автор цю прекрасну історію заточив у якийсь недолугий формат. Текст мені здався абсолютно недопрацьованим (або треба грішити на переклад), подається в якомусь стенографічно-фактажному варіанті, діалоги просто смішні, постійне згадування різних брендів, особливо на початку, якісь незрозумілі хронологічні перескакування, ну жах і все. Нотатки для сценарію?
Я не повірила героям. Характери прописані паскудно. Не думаю, що сучасні підлітки чимось схожі на Степа чи Бабі. Вони, як мінімум, освіченіші, духовніші, володіють кращим почуттям гумору, манерами й багатшим лексиконом. Степ б"є байдики, влашовує бійки і поводиться з Бабі досить інфантильно. Бабі - заучка з багатенької сім"ї, що вирвалась на волю. Але... Почуття між ними щирі, такі крихкі і дорогоцінні, бо вперше справжні, дорослі. І прожити цей клаптик життя їм хочеться (та й потрібно) на повну. Насолодитись кожною хвилиною! Навіть, якщо все завершиться розбитим серцем.
Радити читати цю книгу не буду (бо сама боролася з бажанням покинути на півдорозі), а от подивитись фільм варто - він емоційніший і барвистіший за твір.

...перше розбите серце болить найбільше, загоюється найповільніше і залишає по собі найпомітніший шрам.
Стівен Кінг «Країна розваг»