13 февраля 2016 г. 10:56

Побувавши у Львові, можна закохатися в це місто раз і назавжди. По суті, збірка і є для таких "до безумия влюблённых".
Можу сказати, що я серед них.
Львів зачаровує. Львів - це казка, маленьке відлуння Європи, справжнє серце України.
Львів - це кава на кожному кроці, що, власне, і демонструють оповідання.
Львів - це "love is in the air", як не крути.
І, звісно, архітектура...
Можливо, я би передала це місто метафорами й гіперболами, відмінним від тих, що подають нам автори, бо здебільшого це сумні історії про кохання, але тим не менш, гарні.
Під оповідь Дари Корній я ридала. Як і плачу над її романами. Вона вміє доторкнутися до справжніх глибин серця.
Відкрила для себе нову авторку - Вікторію Гранецьку. Її історія вразила містичністю та якоюсь магією. Тепер хочу познайомитися з романом письменниці.
Можна сказати, роздратували оповідання Галини Вдовиченко та Лесі Олендій. Справді шкода, але не всі частини прекрасні. Є досить посередні історії, себто, "прочитав - забув", а є - до мурашок...
Тепер я знаю, що муза вміє плакати, Сінгапур - це також місто Лева, любов має присмак гіркої кави та задумалася про те, щоб написати листа собі в майбутнє.
Життєво. Красиво.
Не можу не відзначити надзвичайно гарну обкладинку від КСД. Тримаєш книгу - отримуєш естетичне задоволення.
До того ж, придбала другий екземпляр для подруги. Думаю, це про щось говорить.