Kwinto

25 мая 2015 г. 15:47

Перше знайомство з Нестайком - і таке приємне враження!
Чудова книжка, сповнена добра, гумору та чесності.

Потрохи, один за одним, через пригоди та думки ми знайомимось з учнями 4-Б класу та їхньою вчителькою.
Вони такі різні - за характером, звичками, зовнішністю, проте такі безпосередні та щирі в своїх поглядах та вподобаннях.
Про кожного написане невеличке оповідання, яке допомагає зрозуміти маленьку людину, полюбити її та сприйняти всі радощі та негаразди її нелегкої учнівської долі!

Не даремно книжка називається "Одиниця з обманом", бо це одна з найпроникливіших історій, що тут надані. Пригода Вовки Онищенка, його спроба перехитрувати самого себе та старенька вчителька, яка назавжди закарбувала в його серці деякі непорушні закони чесності та поваги. А розповідь актора Захарченка! Поки читала, я настільки пройнялась атмосферою давніх років його непростого дитинства, так захопилась описом тих подій та почуттів, що навіть забула, що книжка про школярів. А це вже майстерність!

Кожна історія розкриває ваду майже всіх учнів (нема ідеальних дітей!), разом з цим вчить, як її можна подолати, хоча нерідко без допомоги товариша не обійтись. В цьому цінність та безумовна корисність цієї книги. А я, схоже, відкрила для себе нового чудового автора дитячих книжок!

Книга прочитана в рамках игры "Школьная вселенная". Четвертый учебный год. Предмет "Абракадабристика". Дополнительная книга.

Книга прочитана в рамках игры "Охота на снаркомонов", пункт № 1 - В названии книги должно быть число.
22/50

Ооо, я також цю книжку в ШВ читала, дууже сподобалась) Нестайка з дитинства люблю за "Тореадорів", тож раджу і її прочитати ;-)

Дякую!!! я "Тореадорів" ще кілька місяців тому знайшла, але вирішила розпочати саме з цієї, ще хочу прочитати "Чудеса в Гарбузянах" (я її затвердила як додаткову), а вже потім "Тореадорів".