30 ноября 2014 г. 16:53

В мене таке відчуття, що я пропустила момент, коли треба було писати відгук на цю книгу. Спочатку було забагато відчуттів, зараз залишились лише їх тіні.

"Дика енергія. Лана" - це історія про людей, які живуть за правилом "аби нічого не міняти" і тих, що мислять інакше. Звичайно, головна героїня належить до другої групи.
На перший погляд вона така ж, як усі - працює, кожного вечора чекає на енергогодину та боїться не отримати енергопакет. Вона - піксель. Таких багато. Але потім ми розуміємо, чим вона відрізняється від інших - вона Дика.

Одною з головних таємниць роману є Завод - це мрія, рай. Це місце, де кожному вистачить енергії, де завжди світло. Дехто вірить в нього, інші вважають казкою. Лана також думає, що це нісенітниця. Але її подруга знаходить це чудове місце.
Після цього життя Лани стрімко змінюється і вона розуміє, що в тому світі не все просто.

Звичайно, книга цікава, реальність, яку описують автори доволі незвичайна, але інколи мені здавалось, що все це дуже штучно, ненатурально.
Світ, де люди існують завдяки танцям... Можливо це метафора і ми лише повинні розуміти, що кожен живе - саме живе, а не просто існує - завдяки внутрішньому вогню, що без нього ми - порожня оболонка.

Прочитано в рамках ТТТ, третий тур 2014 года; тема "Лучшая книга из современной украинской литературы". Дякую Lyuda_radon за пораду, я рада, що прочитала цю книгу.