28 апреля 2024 г. 19:51

5 Спойлер Боялась її взяти до рук, але відпускати потім вже не хотіла

Після тяжкої першої частини я гадала, що не рішуся на прочитання другої, але вирішила, що якщо зараз це не зроблю, то потім не стану. Бо знаючи свою пам'ять, мені доведеться перечитувати першу частини колись потім, щоб собі нагадати сюжет, а це я зробити явно була б невзмозі.

І тут буде дуже доречна цитати з щоденника Лілі:

Так, моє серце було розбито. Але ні, я про це не шкодую. Цей вибір дав мені зрозуміти, що інколи найскладніші рішення призводять до найліпших наслідків

Так, в цій частині не обійшлося без гірких зустрічей Лілі з Райлі, але вони перекриваються сценами щастя, кохання, щирості почуттів Лілі та Атласа.
Також хочу відмітити, що велика частина сюжета пронизана кумедними фразами, після яких давно я так не сміялася)))

Сподобалося, що ця книга складалася із розділів лише двох героїв, було дуже цікаво спостерігати за їх думками та діями з обох сторін.

Напевно, саме на таке продовження заслуговувала перша частина. В цій ти не знаходишься весь час в напрузі, ти можеш розслабитися та насолодитися моментом разом з персонажами.

Читаючи першу частину я думала, що прочитавши другу, продати чи віддати комусь ці книги, але зараз я вже сумніваюсь..

Однозначно, що ця книга 10/10

"Залишся, якщо кохаєш" (2 частина цикла, завершуюча)