sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

13 марта 2024 г. 21:56

5 Наші шляхи

Щось мені перехотілося писати нову рецензію. Та й що я таке скажу, чого немає у попередній?
Так, Фредрік вміє філософствувати і писати мудрі речі. Його книги визнані «зразком життєвої мудрості». Колись мені хотілося зібрати всі його романи (я майже здійснила мрію). Тепер перехотілося. Моє життя теж не стоїть на місці, і я потроху набираюся тієї самої мудрості з сучасних реалій.
Смерть - справа страшна. Ми всі її боїмося, навіть ті, хто говорить протилежне. Я не вірю в таку сміливість, я вірю очам своїх співвітчизників.
Хоробрість і боягузтво, людяність і бездушність, честь і безчестя, довіра і зневага - ось такі наші шляхи життя зараз. Бредемо…

P. S. Книгу перечитала українською, отримавши в подарунок.

Судя по неизменившейся оценке, книга всё также по душе?)

Да) Бакман умеет зацепить.

мне надо таки до его триллерной трилогии добираться, остальное всё же не моё)

Попробуй фильм Уве посмотреть.

я смотрела и читала, мне зашло) но это тот случай, когда конкретно эта история скорее исключение из правил)))

Я уже вспомнила, перейдя в твою рецензию)

Такие книги хороши читать было тогда. Сейчас уже об ином мысли, уходят от дедушки с деменцией, чей мир становится всё меньше, но всё же остающимся среди любящей семьи к другим...
И я не верю. Страшно. И страх этот не одной гранью поворачивается, у него несколько сторон.

Правду говоришь - у этого страха несколько сторон. И одна страшнее другой.