Natali39419

3 июля 2014 г. 16:08

Не стрималась, замовила паперову і біс з тим, що грошей як кіт наплакав. Подібні книги мають бути лише в паперовому вигляді, в жодному разі не в електронному і читаю я їх, зазвичай, з олівчиком. Намагаюсь розтягнути задоволення і читати лише по декілька історій в день, але інколи забуваюсь.
Це саме та книга яку варто читати дощового дня чи просто коли настрій не дуже, тоді вона необхідна як повітря, як промінчик сонця. Для мене ця книга стала оповіддю про кохання. Тільки не про любов, про яку зараз кричать на кожному розі і яка з почуттів перетворилась на казна-що, а про те справжнє кохання, яке лише для двох, яке всеоххоплююче і всепоглинаюче. яке прощає і возвишує. Якого інколи так не вистачає. Воно таке тепле та ніжне, а головне рідне і вже не так важливо, що не поруч.
Саме ця книга допомогла мені, навіть, змінитись, знайти себе в той час, коли здається все і всі проти тебе. Вона допомогла повірити в себе, змінити щось саме в собі. Стати більш усміхненою та життєрадісною. В усіх, практично в усіх оповіданнях ти впізнаєш себе, або хоча б частинку, може й не дуже велику але всеодно власну, свою історію.
Ці оповідання такі маленькі, але приховують в собі безміно великий світ, вони зачіпають за душу і не відпускають!
Рекомендую всім і кожному. Обов"язково буду перечитувати.

Згодна. Теж замовила паперову. Вона повинна гріти душу на дотик :))

Знайшла комплект із теплих історій до кави і до шоколаду, вчора замовила, сьогодні вже має бути в обід. Якщо чесно то вже не можу дочекатись!))

Теж бачила комплект :) Стали розвивати цю серію "Теплі історії..." Книжок п'ять різних вже бачила. Але все ж таки шоколад та кава якось одразу зігрівають асоціаціями :)

АААААААААаа я вже отримала. Все починаю читати! А оформлення просто супер!)))

Приємно посмакувати :))
А я сьогодні отримала Антологію "Незнайома". Тут її поки не має. Величенька така книжка.
З анотації - антологія української «жіночої» прози та есеїстики 20-21 століття «Незнайома» –це унікальна книга в українському літературному просторі. У ній вперше об’єднано під однією обкладинкою прозу та есеїстику тридцяти добре відомих і малознаних українських письменниць-прозаїків як то Марія Матіос, Соломія Павличко, Таня Малярчук, Софія Андрухович, Оксана Забужко та провідних літературознавців (і все про них), які тонко й глибоко відтворюють внутрішній світ української жінки, її світовідчуття і світосприйняття.

Здається, доросла людина, а книгам радію, як маленька)))

Обов'язково і собі замовлю. Досі якось вагалась між паперовою і електронною. Але Ви мене переконали :)

А ще є теплі історії до шоколаду і шоколадні вірші про кохання!)) Для мене рідко коли стоїть вибір між електронною і паперовою, найчастіше це вимушена диктовка мого фінансового стану. Якби могда то мабуть скупила б все!! Але, як на мене, саме подібні книги обов"язково мають бути паперовими.

Так і я коли приходжу в книжковий магазин важко зупинитись, та все ж фінанси співають романси. Тому здебільшого читаю електронні і стараюсь не відвідувати так часто як би хотілось книгарні. Але з "Теплими істріями... " буде вийняток :)