27 июля 2023 г. 16:55

Яких тільки занять може знайти собі людина, а головне – що може слугувати причиною того! От і Пол Малкрон, аби слідувати чудернацьким умовам заповіту, а ще – щоб насолити своїй бабці, хай і вже померлій, займається тим, що відвідує і розраджує пересічне старече і немічне життя чужих дідусів і бабусь у госпісі. Пол має таке невизначне обличчя, що старі приймають його за свого родича: хто за сина, хто за онука, а хто і за дружину (так, буває й таке). Одного разу, під час чергових відвідин, він погоджується зробити ласку сестрі Конрой і побалакати із одним старим, до кого ніхто-ніхто не приходив ніколи-ніколи. Спочатку все йшло ніби непогано, старий ніби згадав «свого» відвідувача, аж тут накинувся на нього із ножем (і звідки він його дістав?!!), поранив, а сам сконав від серцевого нападу. З цього моменту і почалися пригоди Пола, адже своєю послугою привітній сестрі він устряг у давню, заплутану і досі не розкриту історію із викраденням людини і зниклим викупом. Тепер Пол стає мішенню для найвпливовішої дублінської злочинної сім’ї. А уникати пасток йому допомагає та сама сестра Конрой, палка прихильниця детективів, а також давній, хоч і не надто приємний знайомий, за сумісництвом – місцевий коп.

Не побоюся слова, карколомна пригода, замішана на комедії ситуацій, здобрена чорним гумором і колоритною лайкою, харизмою героїв і динамікою подій! Для того, щоб розважитись – саме те. Мені настільки сподобалося, що я таки замовила й наступну частину. Маю надію, що буде так само цікаво :)