Aries_Domini

27 ноября 2013 г. 05:04

Прибульці на млинці та вогні великого міста.

Народжений повзати, літати не може?

Навіть якщо ти – вуж, живеш на городі серед соняшників і гарбузів, а політ наяву здається чимось фантастичним і тому – нездійсненним, пригоди однаково тебе не запитуватимуть, коли зберуться в гості. Не чекав на них і Онисько, хоч, звичайно, й сподівався. Життя його і так ніби насичене всілякими подіями, які не дозволять нудьгувати (пошуком викрадача джмелиних гарбузів чи, там, градом, який для маленьких істот видається ледь не «метеоритним дощем»). Та, погодьтеся, НЛО просто у вас на очах не щодня приземлюється.

На…

…Вслухайтеся в сутінкову тишу – і почуєте «Вальс картопляного цвіту». А згори на вас дивитиметься гостинний Всесвіт, заселений добрими й люб’язними істотами (людей до уваги не беремо)

про людей сподобалось :)

Та все ж добре, що трапляються приємні винятки)

так :))

Ох, вже лапки чешуться почитати)

Раджу! Має сподобатися тим, у кого дитинство з голови ще не вивітрилося (як у мене; і, хочу вірити, що цього ніколи не станеться). :))

«Харч є? А якщо знайду?» – це про них

Я тут ледь не заплакала)))
Люблю твої відгуки, завжди знаходиш такі кумедні і радісні дитячі (і не тільки книжки) :) Запишу цю собі.
А про Чудове Чудовисько ти читала? Теж Дерманського, прекрасна краса! І таке ж веселе))

Спасибі, Катрусю!
Схоже, в мене на них уже нюх розвинувся :)))
До серії про Чудовисько ще не дійшла, але сподіваюсь якось реалізувати цей план.
А поки дочитую другу частину про Ониська.
Твої рецензії я теж читаю з величезним задоволенням і - дякую тобі за них! =^.^=

Ми знайшли одна одну =) Хоча я зараз менше читаю і ще менше пишу, на жаль.
Чудовисько, в такому випадку, пропоную трішки відкласти - "А-ба-ба" обіцяє випустити скоро заключну частину трилогії, тож краще, щоб усе зразу. Мені першої ледь на вечір вистачило, довелося чимдуж бігти за другою)))
Чекатиму новин від Ониська ;)

Без сумніву :)))
Так і зроблю. Бо в мене виникли проблеми із третьою частиною про Ониська - "Коровою часу" - якраз зараз шукаю її.
Новини від вужа неодмінно будуть. Дочекайтеся! )))

Ого, як тут у вас цікаво!) Дякую, що читаєте й ділитеся враженнями.

А з динозавром Оверком ви майже вгадали, адже вийшли "Казки дракона Омелька".