irasik_books

8 ноября 2022 г. 15:17

5 Історія одного життя

Роза безліч разів починала своє життя. В італійському містечку високо у горах, Швейцарії, Парижі, Ріо-де-Жанейро, Нью-Йорку. Вона тікала від нацистів, бідності, трагедій і самої себе. І всюди вона отримувала безцінний досвід, який допоміг їй стати тією, хто вона є - власницею імперії моди і шановною бізнес-вумен

_______________

Розповідь своєї історії Роза веде сама і розказує усе своє життя невідомій особі, яку кличе “моя люба”.

І читач сторінку за сторінкою дізнається всю ту біль, яку пережила героїня. Відчуває на собі її страх, закохується разом з нею і досягає успіху.

Також крім історії свого життя Роза розповідає про прості й буденні речі, з першу непримітні, такі як зволожуючий крем чи вата, але дуже важливі у повсякденному житті. Особливо важливі у житті героїні, яка вважає, що все має бути ідеально і продумано до дрібниць.

Мене підкорила ця книга своєю атмосферою, і перегорнувши останню сторінку я відчула гірко-солодкий присмак втрати - так сильно я прикіпіла до цієї історії. Мені було насправді важко розставатися з героїнею, яка крок за кроком зробила себе сама, хотілося ще й далі не поспішаючи читати, смакуючи кожне слово цієї зворушливої історії.

Думаю, що я ще довго буду під враженням від прочитаного. Такі глибокі та емоційно забарвлені книжки мені трапляються рідко. Але, якщо я вже й зустрічаю таку історію, то вона глибоко проникає  в моє серце. А ця скоріш за все залишиться в ньому назавжди.

Інстаграм