28 июня 2022 г. 12:48

3.5 Той випадок коли серіал кращий коміксу

Історія про пригоди хлопця Арчі в невеликому містечку Рівердейл.
Одразу мушу сказати, що події у серіалі майже не мають нічого спільного з тим, що є у коміксі. Тут сходяться лише імена персонажів і 1-2 важливі сюжетні повороти.
У серіалі Арчі - крутий хлопець якому, здається, усе до снаги, але у коміксі це звичайний неповороткий хлопець в якого Абсолютно все валиться з рук.
Якщо у серіалі Арчі та Бетті ніколи не зустрічалися, то тут виявляється що вони вже були разом доволі довгий час а потім розішлися через "загадковий випадок з помадою" (скажу, що випадок так собі загадковий)
Звичайно екранізація і комікс це дві різні речі, але я був трохи неприємно здивованмй цим, адже очікував побачити у коміксі розширення світу Рівердейлу, але натомість отримав геть іншу історію з іншими героями.
Герої то окрема справа, вони якісь ніби картонні і ведуть себе дуже дивно, ти не переймаєшся життям персонажів чи подіями які з ними відбуваються і відповідно тобі не цікаво, що буде далі.
Не скажу, що це найкращий комікс у моєму житті, але я все ж вирішив дати йому шанс і прочитати другу частину, якщо ж не сподобаєть , то я нічого не втрачаю, адже читаю в електронному форматі на якабу.