14 июня 2022 г. 18:52

5 “Терпи, терпи — терпець тебе шліфує” Василь Стус

Ще в льодовикову добу я обожнював дивитися інтерв'ю з відомими спортсменами та успішними людьми, намагаючись в їх словах знайти підказки для себе. Але це завжди були іноземні подкасти та інтерв'юери. В українському медійному просторі ситуація була сумною. Від Гордона й Анатоліча починався розлад шлунку.

Та пазл склався, коли на YouToube побачив відоме звернення Яніни Соколової до президента України : “Володимире, ти ж не сцикун, прийди в Рандеву”.

Після цього “Я, Ніна” автоматично потрапила у список mustread.

Головною метою книги, як і цілого проєкту “Я, Ніна” було привернути увагу до надважливої теми онкохворих в Україні. Та ця історія не лише про боротьбу за життя, вона також про пошук духовної сили.

Є люди, яких я незалежно від професії називаю рок-н-рольщиками. Вони живуть кожен день, як останній. За що б вони не бралися, все перетворюється на справу життя. Але найголовніше в них - незламність.

Ніна Сокіл справжній рок-н-рольщік. Емоційна історія української Фріди Кало, яка підтверджує просте правило життя - навіть найсильніші з нас інколи потребують допомоги.

Лише одна претензія до авторки. Як можна не любити гречку?

️ПРИГОВОР - надихає.

Источник