21 июля 2013 г. 18:10

Молодий кандитат історичних наук Ярема Совинський, чи просто "Яр-Яр", як його називали молоденькі аспірантки, допомігши старому знайомому реалізувати до одного антинародного нафтового режиму залишки танкової групи радвійськ у Німеччині, тиняється по пострадянській Україні в пошуках роботи, кращого життя і себе. Завдяки неустанній сексуальній харизмі він знайомится з таємничою "колегою Ледвою "- атас бабою, що завдяки своєчасним діям змогла прибрати до рук цілу корпорацію "Куч-метал", з напівбожевільним червоним гендиректором Кузьмою Ягничем і ласим до грошей головбухом Нулем, і поринає у круговерть банальних для 90-х речей : махінацій, куплі-продажі наліво, спекуляцій і тд.

З перших сторінок Загребельний захоплює тебе- недосвіченого читача у круговерть філологічних вивертів, його божевільним асоціативним зв`язкам, здається, нема кінця-краю, незвичні для українського вуха звороти і метафори,сипле на тебе історичними алюзіями, цитатами, круговерть нагадує карнавали, ( ясно де Андрухович все передрав ), у сюжеті немає практично нічого, що могло б тримати читача, але від нього неможливо відірватися. Дуже рекомендую!!!