Nina_M

24 апреля 2022 г. 18:03

Чудово, що саме сьогодні, коли є достатньо вільного часу, я узялася за цю книгу. Інакше б не спала пів ночі чи проїхала свою зупинку.

Роман справді захоплює. Насамперед своїм динамізмом. Я б навіть сказала, реактивністю, адже події відбуваються дуже швидко, аж дух перехоплює. Можливо, варто було б більш детально розповісти про переживання героїв, але додуматися читач має сам. От якби знімали фільм, то, упевнена, розтягли б це все мінімум на 8 серій, як ото в нас люблять. І приправили безкінечною рекламою.

Та ще більше книга захоплює тим, що в ній - саме життя. Хто не вірить оповідачам, той і справді ніколи не мешкав у маленьких містечках і ніколи не цікавився життям тих, хто поруч. У невеликих містах дійсно є все, про що пише авторка: безбатченки (багато, і часто при живих батьках + усі тонкощі знають усі, і це без перебільшення), поліційне свавілля, хабарництво, сімейні таємниці, а ще багато пліток і кохання (хоч і часто забороненого).

Цікаво, що авторка веде розповідь від імені багатьох персонажів, тож, хоч і потрошку, але можна побути "у шкірі" кожного важливого героя. І зрозуміти, хто вам найближчий. До речі, тут ще є боротьба темних і світлих сил, тому теж є про що замислитися.

Крім того, ще й розповідь не лінійна, часом сучасність буквально розтинається спогадами про події минулого - і одразу бачиш усе в зовсім іншому світлі.

Цікава книга. Піду комусь пораджу.

Піду комусь пораджу.

- наприелад, мені)