21 марта 2022 г. 17:30

2 Спойлер Жодного сюжету або як злити цікавий задум

Доволі посередня книга, з непоганою задумкою та купою кліше. З самого початку можна було передбачити, якщо не повністю, то хоча б частково фінал роману.

Головна героїня наче зовсім немає індивідуальності, але, очевидно, саме до таких і припадають усі чоловіки у книзі. Епізод пропозиції від колишнього і роздумів Саші не викликав жодних інших почуттів крім глибокого роздратування її невизначеності, хоча авторка явно мала задум, що тут читачі мають поспівчувати дівчині у такій складній ситуації.

Кароліну складно назвати найкращою подругою Саші, адже вони протягом усієї книги тільки те і роблять, що сваряться, хоча авторка запевняє нас - дівчата дуже близькі і добре товаришують, у романі цього прописано не було.

Дратували надокучливі та довгі описи буквально усього і всіх. Вже через кілька перших сторінок від цього починало нудити.

Складалося враження, що на середині книги авторка забулась ким працює її героїня, тому ближче до кінця просто зрушила на нас купу невідомих імен та подробиць особистих життів клієнтів Саші. Від цього і виникає питання: "А де тут сюжет?"

Загалом книга на один вечір, не більше. Цікавий задум про кар'єру шлюбної консультантки так і не вдалось добре реалізувати.