Sopromat

Час: 23.02. 2022

Статус: обмежений
Настрій: полегшений після роздратованого
Музика: Нік Кейв Murder Ballads

Не було ще такого, щоб детектив читався так повільно. Щоб докладалося стільки зусиль, щоб не кинути.
До плюсів авторці можна записати назви музичних груп і композицій. До того ж , мабуть завдяки всім описам опусів гонорар збільшився.
А яка увага до кольорів! "Коник" ( ні, це табун коней)- повторення від глави до глави про блакитноокість, мертвих крабів, "безкольоровість очей немов у медузи", лють та побиття. Бажання написати сентенцію про материнську любов, "що приймає все без критики, всліпу". Чи це загальмоване все у минулому сторіччі? Звідки таке узагальнення?
Нудне розсусолювання про запахи, смаки якихось дивних напоїв.
"Хлопчисько" 42 рочків? Та ще й відгукується на Бі-Бі ( дякувати, що не Пі-Пі)
Кількість психопатів зашкалює. Скупчилися у невеликому містечку. Що хотів сказати цим автор? Якщо про травми з дитинства- хіба це нова думка? Чи Інтернет- бісова штука?
Ні динаміки, ні психологізму ( мовчу про медичні аспекти). Жодного симпатичного героя.
Стверджувати, що людину "... дійсно дуже легко вбити"- брехня.Навіть психам. Прочитайте підручник з психіатрії.
Рекомендувати можу тільки тим, хто ненавидить оточуючих, полюбляє знущатися, писати гидоту на широкий загал. Як каже знайомий лікар: " Хто однією ногою у божевільні". Чи - за виразом одного з героїв- "... у лантусі для перевезення трупів".