29 января 2022 г. 20:24

4 Демони, перевертні, відьми, вампіри мисливці та ангели? Загорніть, будь ласка, і побільше.

Демони, перевертні, відьми,  вампіри  мисливці та ангели?

Загорніть, будь ласка,  і побільше.

"Shadowhunters. City of Bones" Cassandra Clare @cassieclare1 @walkerbooksuk

Клері Фрей - звичайна 15-рісна дівчина, яка любить малювати, свариться з матір'ю та гуляє вулицями Брукліна. Клері Фрей була звичайною 15-річною дівчинкою. Все її життя зруйнувалось у один момент, переддень її дня народження. Матір зникає, в їхній квартирі все зруйнувано, сама Клері бачить дивну  смерть, яка "видна лиш їй", а потім майже помирає від нападу. І це лише початок. Світ змінився, "завіса піднялась", а всі навколишні шукають якксь чашу. Що ж далі?

Я фанатка фентезі не лише в книгах. Фільми, серіали - це ще одне guilty pleasure для мене. А під час навчання я побачила безліч серіалів. Один з яких і був про Сутінкових мисливців. Мені сподобалося, тоді ж я і прочитала першу книгу, яку видали @ksd_bookclub Ох, ця жахлива обкладинка!

Мені сподобався цей всесвіт. У XXI столітті важко здивувати чимось новим, але можна гратися з вже наявним. Це і зробила пані Клер. Вампіри,  перевертні,  відьми, демони та напівангели ходять вулицями сучасного Нью-Йорку.  Воюють, вбивають, кохають та ненавидять, але їх ніхто не бачить. Гламур - наше все.

Перша частина серії досить примітивна. Перша оригінальна книга авторки не хапає зірок з небес, та і на мегазміст не претендує. Проте легка, весела і затягує. Добре, що @ridnamova видасть цю і ще 5 книг циклу українською.