24 декабря 2021 г. 19:25

3 Прочитано книгу з втраченим сюжетом

Ця книга скандальна своєю відвертістю, її не радили читати.. але це ж «краща» рекомендація до дій. І я взяла цю книгу в руки.

Перші мої слова кумі, яка також вперта і взяла за текст: «не читай», але ж знову протидія і вже обидві читаємо. Розчаровуємося в сюжеті, дочитаємо і отримуємо розчарування.

Сюжет про рабство дітьми, підлітками, жінками. Формат написання цього твору місцями глибокий і гидкий, а місцями написаний поверхнево. Книга про литовську дівчинку 15 років, яка довірилась подрузі і була обманом продана в Швецію. В книзі розкриті страхи і залякування дівчат, які знаходяться в рабстві, не маючи документів, підтримки, незнання мови- всі ці обтяження огортають їх свідомість страхом і відсутністю потреби звернутись за допомогою.

Чому не сподобалась? Якась сильно наївна дівчинка… довірлива…майже закохується в сутенера…і ці розмови з батьком…але головне- це після цікавого початку дуже нудна середина книжки.. згадки Анни Кареніноі , річки.. якось все до купи((

Я не хочу писати сюжет, але я не можу сказати, зо я раджу саме цю книгу до читання .

Я б з 5 балів залишила 3.