20 ноября 2021 г. 23:08

У домі колишнього актора Чарльза Картрайта, вечірка, та для одного з гостей ця вечірка стає фатальною. Пастор Беббінґтон зробивши ковток коктейль, раптово помирає. А експертиза показує, що слідів отрути не знайдено. Що ж, все зводиться до нещасного випадку...Але це  все не так просто...

Трагедія трьох дій-ще одна цікава таємниця вбивства із серії про дектива Пуаро.  Історія написана трьома "актами", ніби як в п'єсі та правдива до свого роду жвава драма, яка розгортається у розділах.

Ми бачимо лише трохи Еркюля Пуаро в оповіданні після його появи в першій дії, поки він знову не з'явиться  в третій. Тож замість Пуаро ми бачимо двох детективів, які тикають носом навколо, щоб знайти підказки та зібрати докази, намагаючись встановити особу вбивці.

Це було веселе читання.  Мені сподобалися всі герої з їх особливими рисами.  Цікаво, що тут ми бачимо, що Пуаро плутає речі, перш ніж нарешті потрапити на правильний шлях. У мене був власний погляд на те, хто вбивця, і я, як завжди не вгалала. Але мотиви були іншою справою.  Коли Пуаро так ретельно встановив мотиви злочинів, це стало справжньою несподіванкою. Ще тут доволі цікава любов на історія

Мені дуже сподобалося читати і дуже сподобалася кінцева сцена, де Пуаро та містер Саттервейт згадують подію першого вбивства і розуміють, що будь хто з них легко міг стати жертвою.  Діалог між ними з цього приводу був досить веселим.  Це блискучий драматичний фінал історії.  Егоїзм маленького бельгійського детектива просто чарівний.