20 августа 2021 г. 21:56

5 Ідеальний трилер

Є декілька французів, чиї книги завжди дають відгук. Яскраві, складні, з десятком сюжетних ліній, непростими персонажами та феєричним фіналом. Гранже - саме такий.

Цього разу історія веде нас разом зі слідчою суддею Жанною Коровською. Яскрава кар'єристка, яка має проблеми з чоловіками та жменями ковтає антидепресанти під вино. В неї на столі десятки справ, а вона все мліє за тим "козлом", та ще й таке виробляє. Але вбивця-канібал добряче холодить особисте життя француженки і відкриває дуже темні секрети.

Це було гостро і непередбачувано. Фінал просто вибив землю з-під ніг. Такого я точно не очікувала. Всі емоції після книги: ого, оце так закрутив, нічого собі, геніально. Ну і ще крихта шоку та захоплення автором. Такого чистого, кровожерливого трилера я давно не читала. Цим Гранже знову дуже приємно здивував.

У автора є ще одна "саме його" фішка. У кожній книзі події переносяться з Франції в іншу країну, а то і на інший материк. Цього разу це була Латинська Америка. Але не та, яку ми звикли бачити в туристичних передачах чи на відпочинку all inclusive, а чорна, вимащена в бруді, крові та корупції, пекельно-посушлива та  до жаху жорстока. Темна сторона.