30 июля 2021 г. 22:03

Неймовірно! У дворі в тіток Джеймса, Шпички та Шкварки виріс гігантський персик. А сам Джеймс - сирота, в которого залишилися лише дві огиднючі тітки, що тільки те й робили, що відпочивали і давали Джеймсу усілякі накази. Тітка Шкварка була дуже товста та лінива тітка, те й діло говорила собі, яка вона красива і дивувалася, чого її досі не долучили до зйомки кіно?
А друга тітка була дуже висока та худюща. Вона усе діло хвалилася тим що її, ніби-то, "запросили до Голівуду, зніматися в кіно". Я вже не знаю правда це чи ні, але думаю, що все ж таки ні. А ви?

Все почалося з того, що якийсь дивний дядько сунув Джеймсу мішечок з крокодилячими язиками, що той по його словам мав розтворити у воді та випити цю саму воду. Після цього він ніколи би не нудьгував без друзів та завжди був би веселим. Він звісно помчався до кухні в домі, щоб випити це чудо зілля. Але по дорозі, біля персикового дерева ці язики випали... й просочилися у землю... Після цього почалися великі дива...

Дуже цікаво написано про ці дива! Усе написано точно, ніякої заковички, усе складається у точну лінію! Ніяких недоліків сюжету! Але тільки сюжету... мені не сподобалося одне - стандарність цієї історії. Не у тому плані, що таке вже десь було, але сам план. Нещасна дитина —-> дива ——> щаслива дитина. Це звісно цікаво, але все ж таки не вистачає якоїсь незвичності. Таке часто буває у книжках. Тому усі вони не заслуговують вище 90 балів.