Nina_M

26 июля 2021 г. 15:05

Час від часу роблю собі спонтанні книжкові подарунки. Зазвичай це чудові книжки. Ця - одна з таких.
Беручи до рук цю книгу, я аж ніяк не могла передбачити, що вона про війну. Навіть не так. Про людину на війні. Ту саму людину, яка живе на тій самій вулиці, у тому ж будинку, але раптом у зовсім інших умовах. Коли звичайна пересічна людина одного ранку прокидається в пеклі. А в неї своє звичне життя, у яке не вписується картинка з "градом"...
Це історія про людей, яким зовсім не місце в пеклі війни. Вони не військовозобов'язані. Вони не тримають у руках автомати. Це дівча, маса тіла якої 42 кілограми. Це хлопець, який пересувається в колясці. І ще багато таких, як вони.
Найбільше мене розчулив момент, коли багатодітна мама пояснює, чому вийшла заміж за козла. Але загалом було чимало епізодів, коли сльози наверталися.
Жахливо, що в книгарні ця книга коштувала 340 гривень. До неї ще давали в подарунок одну з кількох на вибір за 10 копійок, але, погодьтеся, це не рятує ситуацію. Той, хто не готовий на такі витрати, і не прочитає книгу...

Раніше книги українською було не луже дорогі. А тепер ціни зашкалюють.

Друкована українська книга справді стала дуже дорогою. І з одного боку радісно, що в мережі не так просто знайти електронну версію, отже, навчилися захищати свою роботу, та, з огляду на ціни, читання й справді перетворюється на розкіш.
Це тим більше дивно та прикро, зважаючи на пропаганду й популяризацію читання, про яку кричать на кожному кроці...

От-от. Я, звичайно, уриваю з бюджету, і купую. Дуже бажані, ті, що, вважаю, мають бути на моїй полці. Але не всі ж так можуть.

А как мне прочитать книгу? Последний раз был в Украине 4 года тому. Может есть возможность её скачать в fb2?

На жаль, електронної версії книги не існує. Лише папір.

Або можу дати посилання на mp3-формат.

Капець. Я не могла собі дозволити її за 170 грн., а тепер в два рази дорожче. І як вони збираються зробити нашу націю читаючою

Усе для нас... (

Ага, ще й бідкаються чого це народ книжки не купує