26 июня 2021 г. 12:12

Минув рік відтоді як близнюки Алекс і Коннер повернулися із Країни історій. Весь цей рік вони не бачили бабусю і дуже за нею сумують, і, навіть, трішки зляться. На додачу вони мають прикрості із маминим другом Бобом, який, здається, не зовсім вже і друг. Аж тут, у самий відповідальний день, їхня мама зникає! Виявляється, її викрала зла Чарівниця із Країни історій. Саме боротьбою з нею і була зайнята бабуся разом із феями весь цей рік. На захист онуків бабуся, а за сумісництвом – Фея-хрещена, відряджає Матінку-гуску. Але близнюки майже запросто обходять цю «варту», і Алекс своїми магічними здібностями знов відправляє їх у таку жадану Країну історій. Близнюкам треба віднайти спосіб знайти мати, і, за компанію, врятувати Країну від лиха :)

Ну, що сказати. Так само цікаво, але задоволення трішки менше. 592 сторінки – надто багато для динамічної історії (щось забагато цього слова!). Довго розкачувалися, потім довго збиралися, а вже далі пішло активніше.

Посміялася над моментом, коли діти (чи то підлітки) настільки сумували за бабусею, що пішли до бібліотеки пошукати у книжках її зображення. Вони знайшли багацько різних, але найбільше їх розсмішило її бачення як розкішної високої жінки з великими губами, крилами і довгим білявим волоссям. Ха! То вони ще не бачили «гендерно-нейтрального» Біллі Портера у новій екранізації від Sony!

Багато читачів шоковані фіналом. Мені він здався логічним, а от розв’язка, чи то пак фінальна битва, якась млявенька і надто фантастична.