21 июня 2021 г. 12:56

4 Книга про дорослішання, дружбу, таємниці та фатальні наслідки недомовленості

Колись давно шестеро підлітків об’єдналися в компанію. Вони назвали себе Ґаннерами і облаштували собі спільне місце в закинутому будинку, який належав колись справжньому сімейству, чиє прізвище привласнили собі друзі.

Весела компанія таких різних хлопців і дівчат. Пригоди, проблеми, перші почуття. Їхні стосунки були не ідеальними, але здавалися щирими.

Вони мріяли пронести свою дружбу крізь роки...

Пройде час і вони знову зберуться разом, а привідом до зустрічі стане смерть колишньої подруги.

Багато років тому Саллі раптово та без пояснень покинула Ґаннерів і відтоді не розмовляла з жодним із них.

А тепер вона вкоротила собі віку.
Покинула їх знову і цього разу вже остаточно.

Не маючи відповідей від неї, залишившись наодинці зі своїми питаннями, герої поступово розкриватимуть один одному секрети з минулого. Події, що роками залишалися в тіні змусять кожного подивитися іншими очима на Саллі і на роки, коли вони всі були Ґаннерами.

Біль, звинувачення, образи, підозри, зізнання - емоційний коктейль вибухне у їхніх серцях, а примара Саллі повернеться в оживші спогади.

Історія особливо цікава тим, що в ній майже всі події розкриваються не однобоко, а з різних сторін, адже кожен з героїв має власну правду.

Мені не вистачило в історії хіба що самої Саллі, розкриття її особистості, адже вона так і залишилася дещо загадковим персонажем, життя якого обмежено спільним минулим з Ґаннерами.