16 июня 2021 г. 12:30

5 Незвичайні стосунки

Ві та Майк-половинки одного цілого. Це пара, яка розуміє одне одного без слів, коли весь світ навколо не може знати їхніх таємних знаків. У їхньої пари є одна особлива еротична гра-Жадання. Приходячи в паб, Ві сідає на видне місце і чекає, коли на неї "клюне" інший чоловік і коли він починає проявляти надто сильну зацікавленість, Ві торкається підвіски орла. Майк в той час сидить в темному кутку і очікує знаку, коли він починає сигналізувати про небезпеку. Чоловік вириває кохану з рук незнайомця і пара продовжує свої еротичні ігри вже наодинці.

Та тимчасова розлука вносить корективи у їхніх стосунках. Ві розриває стосунки, але Майк знає  що це нова версія їхньої гри у Жадання. Хоча Ві прямо про це не говорить, він відчуває провину за скоєну помилку і будує плани щодо їхнього майбутнього. Адже такої ідеальної жінки більше не існує, і якщо люди створені одне для одного, то нічого не може їх розлучити.

Історія розділена на 3 часових відрізки, де ми бачимо деталі, характеристики і думки героїв. На початку автор зображає дійсно чудову пару, стосунки у яких яскраві та гармонічні. Проте вже в 2 частині починають проявлятися приховані моменти. Одержимість Майка щодо Ві являється хворобливою і нездоровою. Він не маніяк чи збоченець, але історія дитинства і юності схиляє читача до такої думки.

Це друга мною прочитана книга, де злочинця хочеться виправдати, зрозуміти і навіть пожаліти. Адже він побудував навколо себе такі міцні ілюзії, що просто не бачить інших варіантів. Його ідеал є незворушним, в той час як сама Ві є далеко не такою як у його фантазіях. А фінал просто розбиває серце, розуміючи яке майбутнє чекає героїв. Мені поки що не зустрічалися в книгах такі варіанти одержимості та звісно її розвиток. Для любителів психологічного трилера-книга просто знахідка.