zadnipriana

9 мая 2021 г. 10:57

До цієї книги я читала про сторітелінг лише в українських авторів.

Як правило, там все зводиться до того, що сторітелінг — це розповідання історій (внєзапно, да?). Може бути сказано кілька слів про емоції, а далі по структурі — конфлікт, персонаж і т.д.

А от зарубіжна авторка розкриває столітелінг як інструмент для формування цінності бізнесу, бренду.

"Сторітелінг" від @yakaboo_publishing книга, яку хочеться розібрати на приклади і почитати детально про кожен окремий кейс.

Вся теорія тут максимально вдало розбавлена прикладами — історіями рекламних кампаній, експериментами, пошуками. Це максимально...

///на цьому моменті я зависла і не змогла знайти в українській мові відповідного слова до російського "вовлекающе"///

...читання. Тобто ви максимально включаєтесь в тему. Ось ви читаєте розділ, а за кілька хвилин вже гуглите відео з наведеного прикладу. Дочитуєте чергову розповідь, а паралельно шукаєте інтерв'ю з описаними людьми.

Книга чітко та системно розповідає:

як привернути увагу до бренду, бізнесу історіями
як писати історії, які відгукуються
як використовувати на практиці всі описані інструменти, поради та техніки

Мені дуже сподобалась!

Хочеться розібрати її на цитати, перечитати та обліпити стікерами, бо книга справді хороша.

Стиль у авторки динамічний, живий, відчувається її досвід, експертність та бажання ділитись знаннями. Це не сухий нонфікшн посібник, а результат наполегливої систематизації досвіду професійної сторітелерки.