4 мая 2021 г. 21:49

У королеви детективу - Агати Крісті - я вже читала декілька історій. І кожного разу там все крутилось навколо крутого детектива Еркуля Пуаро або ж дуже проникливої та допитливої міс Марпл. Але не цього разу.

Цей детектив із розряду тих, коли випадкові свідки - звичайні люди - стають свідками трагедії і дізнаються щось таке, що може розкрити справу з нового погляду.

А починається все з того, що син вікарія Боббі, граючи в гольф із лікарем, закидає м'ячик кудись у кущі. Шукаючи його, він знаходить пораненого чоловіка, який по всім фактам вчинив самогубство. Але його подруга дитинства Френсі вважає, що це вбивство. А згодом і сам Боббі вірить у це.

І ось вони починають власне розслідування. Крім того, померлий в останні хвилини сказав незрозуміле "Чому не Еванс?" Хто той чи та Еванс герої дізнаються аж наприкінці. А читач разом із ними, тому історія читається на одному подиху.

Вона дуже динамічна й заплутана. Читати треба уважно, бо можна збитися зі сліду. Я підозрювала головного злочинця, а потім перестала. А в кінці взагалі не здогадалась що й до чого, тому довелось слідувати за героями до кінця.

Ох, не бути мені детективом. Зате почитати їх завжди рада.

Цій історії поставила вісімку, а не десятку тому, що сюжет якийсь ніби трохи заплутний. Багато героїв було, багато проблем і злочинів, і якось я губилась в них. А у головних "слідчих" не до кінця розкриті історії. Вони просто з'явились і почали розслідувати справу. Ох, мені, мабуть, просто хотілось бачити Пуаро чи Марпл

Але загалом книжка класна й дуже цікава. Якщо шукаєте легке чтиво на вечір-другий - то вона для вас.