19 апреля 2021 г. 13:44

На не такому й вже великому шматку землі та води вже століттями точаться війни за престол. 7 королівств, які здавна мали своїх володарів не можуть дити у спокої, адже щоразу хтось з королів хоче мати більше, хоче мати все. На війні всі методи допустимі, тому, коли одні нападають, спалюють і розгромлюють поселення, то інші отруюють королів, або віддають своїх дочок для шлюбу і кровного затвердження миру та дружби.

Та минають часи і діти старих королів хочуть для себе престолів та багатства, тому все повторюється по кругу-знову війни, знову інтриги.

Ну що сказати-я обожнюю серіал і подивилася всі сезони, тому чогось неочікуваного в книзі для мене не було. Якраз хочеться зазначити, що перша частина ідентична серіалу і добре зберігає деталі. Проте у сприйнятті є відмінність. Скажімо війни і битви описані в книги менш цікаві, ніж відображені в фільмі. Зате в книзі краще прописані характери героїв і їх думки, які не все акторам вдалося показати.

Читається вона аж ніяк не швидко-великий об'єм, дрібний шрифт, багато героїв. Якраз завдяки фільму я могла їх відобразити в пам'яті, інакше б не запам'ятала. Але мова у книзі йде від кількох героїв, тому легше зрозуміти історію під різними кутами.