29 марта 2021 г. 21:33

На відміну від «Миколи Джері» це не скільки про драму життя, хоч її тут теж хватає, а скоріш за все про комедію життя. Нам показують звичайну родину яка складається з батька, матері та двох синів – Карпа та Лавріна. Це звичайна, нічім не відрізняється від інших родина зі звичайним проблемами як то батько пиячить, мати хазяйнує. Але згодом діти оженились та приведи в хату невісток і ось тут і починається комедія знайома багатьом хто також мав клопіт оселитись не окремо, а разом з батьками. Спочатку Карпо привів Мотрю і свекруха з самого початку насіла на виховання невістки, спочатку медом, а потім полином. У невістки виявився норовистий характер і відносини між ними перетворились у звичайну війну.
Згодом Лаврін також оженився і привів до дому Мелашку, на яку свекруха напала ще більш завзято, адже отримавши прочухани від Мотрі вирішила деякою мірою відігратись на другій невістці. В родині конфлікти утягнулась вся родина.
Життя в українського селі як на долоні, зі всіма його прикрасами, особливостями та негараздами і хоча для багатьох це комедія, для когось це болючі реалії.
Багатий язик автора, кумедні ситуації, цікаві характери та знайомість всього того що відбувається роблять цей твір дуже цікавим який читається майже на одному диханні.