Ksyhanets

21 сентября 2012 г. 01:32

От і почалось моє знайомство з творчістю Мілана Кундери. Багато чула і читала відгуків про нього, про його твори. Після отриманої мною інформації вирішила - читати треба, бо ж треба переконатись, чи дійсно в нього такі шикарні книги, як говорять.

Все почалось з даного роману. Чесно кажучи, не очікувала нічого особливого. Думала, що це буде така ж книга, після прочитання якої я зможу поставити оцінку "нейтрально". Але, на щастя, я помилялась. Загружена парами, я читала книгу де завгодно - по дорозі на навчання/в магазин/додому, в транспорті, під час трапези, бо мене неймовірно цікавила доля героїв даного роману.

Мені страшенно було цікаво дізнатись, чи зробить Ружена все-таки аборт, чи ні.
Мені було цікаво, як буде себе вести Кліма, потрапивший в таку досить делікатку ситуацію.
Я хотіла знати, як поведе себе дружина Кліми - Каміла, якщо дізнається про походеньки свого милого-коханого чоловіка.
Цікаво було спостерігати за Франтішеком, який так сильно кохав Ружену, але бачив цілковитий холод з її боку.
Цікавило, чи зможе Ольга все-таки змінити ставлення Якуба до себе з батьківського на більш романтичне.
Мені хотілось дізнатись, чи зможе місцевий лікар Шкрета домогтися усиновлення багатим і хворим американцем Бертлефом.
Персонажі абсолютно різні. Але вони всі в цьому романі перетинаються за певних обставин. І кожен так чи інакше по-своєму впливає на долю і шлях інших.
Сюжет, можливо, і примітивний, погоджусь. Але все ж таки справив неабияке враження.

Безсумнівно, ставлю "п'ятірку".

Моє знайомство з Кундера почалося теж цієї книги. І після цього я прочитала усі його книжки:)