24 февраля 2021 г. 10:33

Якщо "Лонтано"-це був розігрів, то "Конго"-це справжня спека. Пошуки Людини-цв'яха розрили старі могили, де не просто скелети. Ерван не очікував, що історія сорокарічної давності змінить все їх життя і ставлення до нього. А ще він відкриє для себе батьків з зовсім іншої сторони, такої дивної і неочікуваної.

Шокуюча історія батька та матері, їхньої юності, а також дитинства вплинули і на їхнє жорстоке дитинство. Тепер діти Морван можуть зрозуміти те все пекло, яке переживали. Його брат та сестра нарешті стануть зовсім іншими людьми, та чи надовго? До кінця історії ми втратимо дуже багатьох героїв, але розгадаємо таємницю Людини-цв'яха. Конго та Франція. Магія та наука. Добро та зло. Горючий коктейль забезпечено.

Надзвичайна динаміка книги просто не дає можливості спокійно відкласти книгу. Це і не дивно-багато гг, багато підозрюваних і кілька сюжетних ліній. Історія в Африці заплутана та кровава, але суть її вловити можна. А от наукова сторона історії дуже цікава і відкриває новий погляд на медицину і людину, як живий організм.

Великий об'єм книг не сприймається з острахом, адже тут мінімум води, без нудних описів та відступів. Він зумовлений тільки насиченістю подій і подіями, що трапляються з героями, де мова ведеться від кожного окремо.