3 февраля 2021 г. 10:38

Це перша,книга з якої розпочалося моє знайомство з автором.

Книга з циклу про комісара Шарко та Люсі Енебель.

Сюжет книги незвичайний та цікавий,затягує вже з перших сторінок.

Починається вона з того,що чоловік - колекціонер кінофільмів,купляє бабіну з фільмом,передивляється її і невідомим чином сліпне.

І треба ж таки, який щасливий збіг, він телефонує Люсі Енебель. Ну звичайно,що вона мчить допомогти цьому чоловіку. Бере цю саму кінострічку,не боячись сома осліпнути,переглядає її.

Все що вона бачить в цьому фільмі,вражає її. Люсі звертається до різних експертів з ціллю дізнатися хто автор цієї стрічки та з якою ціллю її було знято.

Паралельно з цим,було знайдено п'ять,настільки понівенічених тіл,що неможливо опізнати їх особистості. І це діло звичайно доручають комісару Шарко.

Він розпочинає розслідування. Та в якийсь момент пересікається з Люсі. Виявляється,що знайдені тіла та кінострічка,від якої сліпнуть, між собою пов'язані. І моторошні вбивства йдуть далеко в минуле.

Тому Шарко та Енебель приступають до розслідування цієї загадкової справи.

Але діло в тім, що Тільє закінчив свою книгу так,як не можна їх закінчувати... Тому що фінальна частина мене просто поставила в ступор. І мені тепер треба терміново читати наступну книгу із цього циклу. Бо тут на стільки інтригуючий фінал,що я до цих пір хвилююся,що  ж відбудеться в наступній книзі.

В цілому книга мені спрдобалася. Але мені здалося,що автор її трохи затягнув.Можна було б скоротити деякі моменти,які не вплинули б на розповідь. І від цього особо нічого б не змінилося.

Однозначно буду читати далі.