31 января 2021 г. 11:04

4 Викинь все!

Мотлох в домі-мотлох в голові та житті. Так і все своє життя автор страждала від манії чистоти, яку просто не могла навести. Безліч речей, які важко впорядкувати, погрупувати і знайти для них потрібне місце.

Для вдосконалення свого методу вона пройшла великий шлях, від проб уже написаних іншими знавцями, до особистих експериментів. Час та практика показали, що цей метод є і він простий. Потрібно залишати лише потрібні речі і все, що ми тримаємо без діла-негайно викинути. А те, що залишається, правильно і чітко групувати.

Метод цікавий, особливо поради щодо зберігання і правильного складання речей. Проте є і дивні речі для нас європейців-дякувати та розмовляти з речами. Ще автор гарантує, що після її методу в домі завжди буде чисто і більше не потрібно буде прибирати. І тут я згадую, що бруд в дім приноситься, як і пил, так і дзеркала, вікна, сантехніка брудниться. Так що це не виходить книга не про прибирання а організацію простору.

Я обдумала книгу знизила оцінку. Не згідна з твердженням мало речей-порядок. Вона пропонує позбуватися всього, що не потребує нагального використання, навіть кухонного утвору, побутової техніки (нізащо не викину сушилки для взуття, машинку для чистки котушків з тканини і тд.). Я ніколи не страждала від накопичування речей, скоріше навпаки-я можу викинути накопичені іншими членами сім'ї втиху . Так що скоріше для мене підійдуть відео де навчають складати одяг. Так що знову мотивація, яка мене не змотивувала.