2 декабря 2020 г. 21:47

Клас! Мені надзвичайно сподобалось як зображені герої та сцени, а найбільше - Флеш, або ж Баррі Аллен. Він був нереально крутий! Я й без того захоплююся Флешом, але після цього я став його обожнювати вдвоє більше. Сюжет придуманий ідеально. До речі на обкладинці можна побачити звістку про фільм. Цей фільм вже вийшов. Ліга Справедливості, має схожий сюжет, але трохи змінений і перероблений.
Коли я вперше побачив комікс, я дуже зрадів, бо дуже любив і комікси, і супер-героїв. Комікс - просто бомба. Мені сподобалося як герої себе вели. А особливо те, що це цілком звичайне поводження героїв. Вони завжди у проблемах і завжди їх вирішують.
Дует Бетмена і Зеленого ліхтаря б'ється проти невідомого монстра, у поламаному Готемі. М-м-м… Це пахне цікавістю). Бетмен і Ліхтар дійсно дуже схожі один на одного. Тому цей дует ідеально підходить їм. А ще той момент, коли вони билися з Суперменом, був ефектним. Та й самі по собі супергерої - це круто. А особливо мені подобаються моменти битв супергероїв із супер злодіями.

Instagram