Vikulaska

30 ноября 2020 г. 01:11

5 Красива книга, сповнена таємничої романтики прадавнього лісу

Ця чудова книга мене дуже здивувала, адже, правду кажучи, нічого незвичайного я від неї не очікувала. А вийшло так, що ця тоненька книжка-картинка завоювала справжню любов моєї донечки-дошкільнятка! Прочитали ми „Туконі” хвилин за п’ять, не поспішаючи й розглядаючи кожну красиву акварельну ілюстрацію, яких в цій книзі дуже багато. А ввечері доня взяла цю книгу до рук і прочитала сама! Наступного дня ще раз! Ось так „Туконі” стала першою книгою, яку прочитала моя донечка, яка тільки-но навчилася читати по букварю! І це не дивно, адже тексту на кожній сторінці дуже мало – лише декілька слів. Шрифт великий, хоч і трішки незвичний, а скільки гарних малюночків! Їх можна розглядати годинами, проймаючись цією загадковою лісовою розкішною красою, справжнім дивом, зображеним на сторінках цієї прекрасної книги... Відчувається, що пані Оксана сама дуже любить і цінує природу й цих милих створінь - туконі, які захищають і дбають про дерева, квіти й звірят.
Так, за цю книгу дійсно хочеться подякувати авторці й видавництву та побажати якнайбільше таких надзвичайно гарних і затишних книг!