25 ноября 2020 г. 23:43

0 "Як навчитися жити творчо та отримувати від цього задоволення"

Нещодавно зі мною трапилась "Велика магія".

Книга така, що легшої за останні кілька місяців я не читала. Проста та відверта. Авторка щиро розповідає про сприйняття творчості та її місце у своєму житті.

Е. Ґілберт спонукає всіх, хто має бажання, відправитись на пошук творчого потенціалу у нетрях своєї душі. "Прикрасьте своє життя, знайдіть родзинку" - закликає вона.

Одного разу, відчувши цей магічний, творчий потік всередині себе, ви будете повертатись до нього і шукати це відчуття решту життя.

Якщо ви щасливчик і вже визначились зі своїм творчим шляхом, у книжці можна знайти декілька, на мою думку, вагомих порад. Ці поради стосуються повсякденного життя митця. Застереження, щодо плекання великих сподівань покладених на творчий успіх і забезпечення ним гідного, стабільного прибутку для комфортного життя.

Якщо ви з тих, кого наразі настигла творча криза, то і для вас знайдуться добрі слова. Авторка поділилась своїми думками, як допомогти собі простіше подолати такий період.

Сповнена позитивної енергії книга. У надзвичайно легкому для сприйняття тексті доносяться важливі догми.

Любити свою творчість, плекати її, насолоджуватися нею і не очікувати нічого  навзаєм. Абсолютне кохання, без будь-яких сподівань. Для мене саме таким став основний зміст книги.

"Вона перестала почуватися так, наче була всього лиш споживачкою, всього лиш сукупністю своїх щоденних обов'язків і завдань. Вона творила щось із себе самої, діяла так, як їй хотілося".