Vikulaska

4 ноября 2020 г. 02:07

5 Одна з найдобріших і найкрасивіших дитячих книжечок

Ця диво-книжечка настільки сподобалася шестирічній доні, що ми майже не випускали цю книгу з рук, поки не прочитали її всю! Читали з величезним захопленням, адже крім цікавого сюжету й милого головного героя, на кожній (!) сторінці книги нас зустрічала неймовірно гарна авторська ілюстрація! Одні ці неперевершені малюнки можна розглядати годинами, а якщо це буде супроводжуватися ще й цікавезним читанням... Справжній захват забезпечено!.. І в дитини, і в батьків!
Отже, розповім трохи про сюжет книги. Малесенький слоник на ім’я Манюній майже одразу після народження залишився один. Його мама й тато довго шукали його, а потім були вимушені піти разом із стадом. З цього починаються мандрівні пригоди Манюнього в пошуках найдорожчого – рідних батьків... Багато небезпек чигатиме на слоника, незліченні труднощі йому випаде подолати, але разом із вірними друзями – мишенятком і левеням – все буде набагато легше. Справжня дружба творить дива, а справжні друзі здатні на все заради нашого слоника!
Чи вдасться Манюнію відшукати маму й тата? Чи будуть вони разом? Чесно кажучи, ми й самі не помітили того, як швидко дочитали цю книжечку. Тепер, коли ми знаємо все про Манюнія, почали гратися „в Манюнія” й відшукувати все нових „Манюніїв” серед наших іграшкових слоників... Настільки сподобалася й запам’яталася дитині ця чудова історія!