6 октября 2020 г. 21:57

- Тож просто віднести, заклясти й закопати? - перепитав Андрій.
- Віднести, заклясти і закопати, - підтвердив незнайомець у плащі з каптуром. - Та хіба я казав: "просто"?

Відчуття, ні би ти, такий же малий, як той Миколка, причаївся на печі і слухаєш казку про хороброго козака - казку, що дорослі тихенько розказують, згуртувавшись навколо полум'я свічі. І слухаєш, поринаєш у ту історію, йдеш поруч із козаком-характерником і допомагаєш у його важливій місії - настільки тебе захоплює почуте.

А захопити є чому! Тут є:

+ прекрасна солов'їна, що мов пісня ллється;
+ пригоди поруч із чарівними істотами;
+ хоробрі козаки;
+ файний коник!
+ містика і ворожба;
+ загадкове потойбіччя;
+ давні повір'я та наша історія;
+ вовкулаки, мавки, чарівні чоботи, скарби, літаючі хатинки і усіляка слов'янська фольклористика;
+ невеличка пасхалка про Відьмака!

Він пригадав, як одного разу довелося зустрітися йому з дивним поляком - своїм тезком, тільки того звали на польський лад, Анджеєм. А займався пан тим, що планомірно винищував усіляку нечисть, яку тільки міг відшукати. Робив це за гроші, на них і жив.

А головне - ця історія не просто для розваги, вона навчить тебе бути Людиною, цінувати дружбу, проявляти взаємопоміч і тримати своє слово.

Тож рушай, хоробрий читаче, скоріш у вирій захоплюючої розповіді, проЯвись у пригодах і закопай свою чарівну скриньку глибоко-глибоко під деревом, щоб завжди бути щасливим.