killingdream

27 апреля 2012 г. 20:28

Кохання без кордонів.

Коли мова йде про кольори, то я заплющую очі і мимоволі бачу веселку. Недаремно на ній їх багато. У кольорах лежить різноманітність світу і наша також. Як нема одинакових людей, так і нема точного визначення суті кохання. Отож, це про книгу, яка показує його можливість, незважаючи на гендерні особливості.

Для того, щоб читати Антологію сучасної гей/лесбі/бі літератури потрібно чесно визначити для себе два факти, по-перше, бути ліберальним та людяним, а по-друге, любити читати. Якщо ви вважаєте, що відповідаєте цим двом пунктам—вперед за цією лаконічною, проте важливою у світі сучасної літератури, книгою.

Дальше...

Чесно—вона одна із найсолодших збірок ( тут присутня як поезія, так і проза на всі смаки), які доводилося тримати в руках. І це перший позитивний момент. Другий позитивний момент—це її наскрізний запах кохання. Саме такого, за яке боролися ще за часів Давньої Греції, ще тоді, коли Шекспір писав про Ромео і Джульєтту, саме таке, якого бажає кожен із нас, навіть якщо приховує це від себе... Ця книга переповнена не кольорами, до яких надто прискіпливо та упереджено ставляться і сьогодні, а ніжним легким та чистим ароматом кохання. Бо ж чи є в нього якісь рамки?

На «120 сторінках Содому» світові автори дають зрозуміти, що відчувають так глибоко, як інші люди. Лиш одне наскрізне питання летить сторінка за сторінкою крізь всю книгу: то чому про таку пристрасть, про свій внутрішній стан не можна сказати вголос? Суспільство... Непорозуміння. Хто створює норми, правила поведінки, стиль епохи? Ми самі... Ми досі не можемо визнати, що є хтось крім нас, хто думає та поводиться не в тих рамках, в яких думаємо та знаходимося ми.

120 сторінок Содому квір-антологія: сучасна світова лесбі/гей/бі література