3 августа 2020 г. 23:20

Якщо ви шукаєте керівництво, як стати Супермамою, то ця книга не для вас, бо...

"Супермама" - дупа ходяча. Вона являє собою цілком вигадану суміш із суконь Кет Кідстон, супер-смузі, поїздок по дитину до школи на повноприводному авто та кулінарних книжок Мері Беррі.

Якщо тут нема рекомендацій по вихованню дитини, то нащо вона потрібна? Бо вона дає змогу зрозуміти, що ти не така вже й погана матуся, як могла думати.

Усі ці пости у Фейсбуці або Інстаграмі, усі ці "цукрові" фото усміхнених дітей та матусь у чистому вбранні, які з посмішкою на обиччі ставлять черговий корж у духовку, або вигулюють собаку, або ще чимось таким зайняті. А ти потопаєш у підгузках, не встигаєш випрати усі речі, адже щогодини збирається нова порція, не можеш навіть до туалету спокійно сходити, не те що до магазину, і думаєш, дивлячись на ці фото: "Чому у мене так не виходить? Я відстійна мама."

Якщо ви чините саме так, то ця книга для вас. Вона відкриває очі на те, що у всіх бувають періоди, коли хочеться вити та рвати на собі волосся. І це нормально! У вас можуть здавати нерви, вас може долати огида, або постійна провина за щось. І це нормально!

У цій книзі можна знайти багато того, що відбувається у багатьох, але всі думають що таке тільки з ними. Ця книга руйнує стереотипи.

Можна не бути ідеальною мамою, але твої діти будуть щасливими, бо вони з тобою, і ти для них ідеальна.