dolli_k

субъективно обо всём

29 мая 2020 г. 17:44

Хіба не всі так роблять? Усі вдають із себе когось іншого. Увесь світ побудовано на брехні та обмані.

Дуже захопливий вийшов детектив. Він ніби запитує в читачів: "А як ви би вчинили в такій ситуації?" Він показує, що людям набагато легше засуджувати, аніж поставитися з розумінням та спробувати розібратися в питанні.

Подружжя Анни й Марко святкують день народження сусіда. Їхня маленька донечка лишилася вдома, проте зовсім поряд -- за стінкою. Батьки ходять до неї щопівгодини. Проте навіть ці заходи безпеки не допомагають: коли подружжя повертається додому, то маленької Кори в ліжку немає. Анна, яка й так мала післяпологову депресію, просто у відчаї. Марко не знає, як допомогти дружині, якщо й сам страждає. Поліція, не знайшовши жодних ознак перебування в будинку чужої людини, починає підозрювати батьків.

Заради чого найчастіше викрадають дітей? Звісно, заради грошей. Анна -- донька дуже заможних батьків. Тож скільки вони зможуть запропонувати викрадачеві за власну дитину?

У книзі дуже широкий спектр проблем: і нещирість друзів, і складні стосунки в родині (адже батки Анни дуже не люблять Марко), і дії, на які людей може штовхнути відчай. Це класно, адже всі вони чудово розкриті.

Дуже вразило, що десь на середині книги ти вже розумієш, хто викрадач, адже авторка сама це розкриває. Проте не все так просто, як виявилося. І хоч у мене й почали з'являтися певні підозри, книга все одно змогла мене здивувати.

Єдине, що не сподобалося, -- так це фінал. Як на мене, таке закінчення занадто надумане й епічне. Якби не він, поставила б історії найвищу оцінку.

На русском
Разве не все так делают? Все представляют из себя кого-то другого. Весь мир построен на лжи и обмане.

Очень увлекательный вышел детектив. Он какбы спрашивает у читателей: "А как вы бы поступили в такой ситуации?" Он показывает, что людям гораздо легче осуждать, чем отнестись с пониманием и разобраться в вопросе.

Супруги Анна и Марк празднуют день рождения соседа. Их маленькая дочь осталась дома, однако совсем рядом -- за стенкой. Родители ходят к ней каждые полчаса. Однако даже эти меры безопасности не помогают: когда супруги возвращаются домой, маленькой Коры в постели нет. Анна, которая и так была в послеродовой депрессии, просто в отчаянии. Марк не знает, как помочь жене, если и сам страдает. Полиция, не найдя никаких признаков пребывания в доме чужого человека, начинает подозревать родителей.

Ради чего чаще всего похищают детей? Конечно, ради денег. Анна -- дочь очень богатых родителей. Поэтому сколько они смогут предложить похитителю за собственного ребёнка?

В книге очень широкий спектр проблем: и неискренность друзей, и сложные отношения в семье (ведь родители Анны очень не любят Марко), и действия, на которые человека может толкнуть отчаяние. Это классно, ведь все они прекрасно раскрыты.

Очень поразило, что где-то на середине книги ты понимаешь, кто похититель, ведь автор сама это раскрывает. Однако не всё так просто, как оказалось. И хотя у меня и начали появляться определённые подозрения, книга все равно смогла меня удивить.

Единственное, что не понравилось -- так это финал. Как по мне, такое окончание слишком надуманное и эпичное. Если бы не он, поставила бы истории наивысшую оценку.

Прочитано в рамках групи Читаємо українською! Тур 4: Краще українською -- переклади відомих творів.

Ветка комментариев

Згодна.