kallisto_kyiv

17 мая 2020 г. 20:13

Коротка і цікава книжка, читається швидко, приємно. Я колись вже бачила кіно, про що абсолютно забула, але згадувала під час читання.

Головний герой - пес. Він проживає кілька життів, щоразу пам'ятаючи свої попередні втілення. Щоразу під час його життя він намагається знайти мету свого життя. В одному з життів він потрапляє до хлопчика Ітана, з яким вони одразу стають кращими друзями. В цьому втіленні він лабрадор на ім'я Бейлі. Він росте й дорослішає з хлопчиком, любить його і його сім'ю, проживає гарне і довге життя. У наступному втіленні він - поліцейський пес, який навчений шукати людей за їхніми запахами. Він допомагає у пошуках зниклих в місті, а також у місці стихійного лиха. Він робить все можливе і все, що від нього чекають, у нього гарний господар, але він пам'ятає про своє життя з Ітаном і дуже за ним сумує. У наступному втіленні він крупний коричневий пес. Йому щастить не так, як у попередніх життях, господарі не дуже добрі до нього, але раптом він потрапляє у знайомі місця, і сподівається відшукати Ітана.

Добра хороша книжка, щоб гарно провести з нею час, в міру весела, і що важливо, без показових знущань над тваринами - таких книжок я завжди уникаю.