8 февраля 2020 г. 17:15

4.5 Іноді треба померти щоб навчитися жити.

Бетмен: Ноель - графічний роман, написаний і проілюстрований американським ілюстратором коміксів Лі Бермехо. Слід зазначити, що це твір за мотивами класичного роману Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня в прозі».
Загальні враження від мальопису дуже позитивні.
Те, що художником даного графічного роману є Лі Бермехо можна одразу ж вгадати за його чудовим стилем малюнку, від якого, правду кажучи, важко просто так відвести погляд. Дійсно, якщо порівнювати з іншими коміксами, то цей я розглядав найдовше. З цієї точки зору все просто чарівно, на п'ять з п'яти: малюнок ну дуже деталізований, тут і чудово зображений як Готем, його засніжені будинки та вулички, так і персонажі, що в ньому живуть.
Щодо самої історії, яку автор розповідає вустами одного з персонажів, то тут не все так однозначно, я не можу сказати, що за нею вже аж так цікаво слідкувати, вона не є поганою, ні, просто порівняно з ілюстраціями, мене так не вразила. Якщо коротко, то ви побачите розповідь про те як вже досвідчений, але замучений Бетмен з відповідно не такою вже й білою мораллю розшукує Джокера в засніженому Готемі, проте цього разу його спіткає декілька цікавих та незвичних зустрічей, що повинні змінити його життя.
Саме видання від Рідної мови дуже хороше. Обкладинка, якість сторінок та друку, переклад - все на високому рівні.
Рекомендую, моя оцінка 4,5/5.