20 октября 2011 г. 21:04

В этой книге многое мне не пришлось по вкусу. Если честно, то почти всё...
Наверное, потому, что моё представление о любви очень отличается, от того, о чём писали авторы. Точнее, большинство тех, чьи творения поместили в этот сборник.
Но кое-что действительно зацепило.
Вперые вообще услышала о таком авторе как Андрей Бондарь, но его любовь в тезисах - это то стоящее, что я нашла для себя в "100 тисяч слів про ..."

12. Моя перша любов торгує целофановими пакетами. Її чоловік викинувся з дев*ятого поверху. Вона не змогла знайти нікого кращого.
13. Моя друга любов не знайшла нічого кращого, ніж піти по руках.
14. Моя третя любов була від мене крщою і знайшла собі кращого. А потім значно кращого від мене. Любов - це пошуки кращого.

16. Мій рідний дядько закохався у свою вчительку фізкультури. Одружився, зробив їй дитину, потім кинув її, кинув дитину. Другу дружину дядька звати Вандою. Їхня дочка - доктор медичних наук, хірург-кардіолог. Покинутий усіма хлопчик кілька років тому помер на зоні. Після нього не залишилось навіть могили. Любов зла.

27. Любов без кохання можлива, і тоді вона стає однією з форм психологічної домінації. Що стоїть вище в ієрархії лююдських почуттів? Чиї стосунки вищі в обличчі Бога - Абеляра та Елоїзи чи Ромео і Джульєтти? А може, тих безіменних дівчини і хлопця зі Стрийського району Львівської області, які кілька тижнів тому повісилися в лісі?

Чем хороши такие сборники? Тем, что можно быстро понять, чем дышит какой писатель. Подходит ли тебе стиль его писания, нравятся ли тебе его мысли.
И если хоть один чем-то зацепит - книга уже не просто так прочитана.

Уже тоже хочу почитать :)

Прочтите, мне интересно, как вам оно придётся по вкусу?) И всё вместе, и по отдельности авторы)